НАКАЗ №166

25.05.2017р.                  

 

Про перевід учнів 1-3 класів, 5-8 класів, ІІ-х курсів

 

На виконання Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України 30.12.2014 № 1547,  на виконання рішення педагогічної ради (протокол № 6  від 25.05.2017 р.) та на підставі річного оцінювання перевести:

 

З 1-А до 2-А класу:

Александрову Анастасію Михайлівну,

Артемчука Артема Олександровича,

Бастрижика Олександра Ігоровича,

Білоуса Іллю Андрійовича,

Бірюкова Івана Сергійовича,

Бокала Юрія Олексійовича,

Горобець Анастасію Олександрівну

Дибського Артьома Тарасовича,

Дідушка Даніїла Андрійовича,

Жеребила Олександра Олексійовича,

Залецьку Анну Володимирівну,

Кондратюка Олександра Олександровича,

Коробійчука Артема Юрійовича,

Кулика Івана Володимировича,

Лисенка Андрія Дмитровича,

Майбродського Іллю Анатолійовича,

Майструка Вадима Віталійовича,

Маринчук Єлізавету Василівну,

Молдован Поліну Олександрівну,

Молдован Софію Олександрівну,

Мошинську Наталію Олександрівну,

Музичишина Давіда Руслановича,

Носанчук Ангеліну Дмитрівну,

Поплавську Богдану Миколаївну,

Поліщук Вікторію Вікторівну,

Руденко Ангеліну Андріївну,

Савінського Максима Сергійовича,

Сокольвак Марію Павліву,

Старинщука Владислава Вячеславовича,

Хариша Максима  Андрійовича,

Юнака Олександра Андрійовича,

Юрик Олександру Ігорівну.

 

З 1-і до 2-і класу:

Вівдюка Михайла Сергійовича,

Грабовецьку Ольгу Станіславівну,

Гріщенко Анастасію Віталіївну,

Далєвського Матвія Костянтиновича,

Данилюка Дмитра Олександровича,

Дзигар Софію Василівну,

Євтушок  Ірину Олександрівну,

Жмурка Івана Костянтиновича,

Зінькову Ольгу Вадимівну,

Каленчука Вадима Андрійовича,

Кесарчук Кіру Олександрівну,

Коломієць Анну Олександрівну,

Левченко Поліну Олександрівну,

Линник Марію Григорівну,

Мазур Наталію Святославівну,

Маліновську Марію Артемівну,

Мудрого Богдана  Миколайовича,

Остапчук Єлизавету Олегівну,

Павлова Андрія Вікторовича,

Петричка Максима Сергійовича,

Піралова Олексія Васильовича, 

Поліщук Ірину Юріївну,

Пушкар Діану Михайлівну,

Радіна Олександра Сергійовича,

Склярову Ніну Владиславівну,

Тиднюк Мар’яну Русланівну,

Тимощука Івана Руслановича,

Томчака Максима Павловича,

Хаврук Єву Євгенівну,

Ширяєва Олексія Сергійовича.

 

З 2-А  до 3-А класу:

Борисенка Івана Сергійовича,

Волкова Ернеста Кшиштофовича,

Глазкову Кіру Євгеніївну,

Гомеля Максима Сергійовича,

Гречанюк Поліну Юріївну,

Завальнюка Святослава Романовича,

Запорожець Анастасію Романівну,

Іванченка Олександра Олександровича,

Каспрука Вадима Вікторовича,

Каспрука Владислава Вікторовича,

Корнійчук Анастасію Тарасівну,

Костенчук Вікторію Олександрівну,

Кочурську Анастасію Іванівну,

Кравчука Антона Ігоровича,

Крючківську Анастасію Олександрівну,

Лисенко Максима Дмитровича,

Макарову Анну Андріївну,

Олицьку Світлану Вікторівну,

Поліщука Єгора Олександровича,

Радзіховського Дениса Васильовича,

Радь-Редька Олександра Олександровича,

Ратошнюк Ангеліну Володимирівну,

Семенюк Лауру Олександрівну,

Сінчука Назара Олеговича,

Стецюка Дмитра Володимировича,

Холковського Владислава Віталійовича,

Янковчук Платона Олександровича.

 

 

 

з 2-Б до 3-Б класу:

Білоус Дар'ю Валентинівну,

Борчаківську Іванну Володимирівну,

Вишнівського Павла Олександровича,

Галака Макара Євгенійовича,

Гвелесіані Ію Ігорівну,

Гошовець Анастасію Миколаївну,

Гуцола Віктора Олександровича,

Дячук Вероніку Олександрівну,

Жиголовського Назара Анатолійовича,

Кармазіну Ніку Олегівну,

Ковальчука Максима Дмитровича,

Когут Марту Костянтинівну,

Конона Олександра Максимовича,

Корженівську Поліну Віталіївну,

Кучера Тимофія Євгеновича,

Лавренюка Миколу Олексійовича,

Лагодюк Діану Михайлівну,

Левчука Марка Віталійовича,

Мельника Назара Андрійовича,

Нікітюка Дмитра Дмитровича,

Осканову Ренату Русланівну,

Порван Анну Юріївну,

Романюк Іванну Андріївну,

Садового Євгена Геннадійовича,

Семенюка Максима Дмитровича,

Сєргєєву Уляну Андріївну,

Сушка Матвія Леонідовича,

Талич Маріанну-Наз,

Тучак Кіру Володимирівну,

Шарун Анну Олексіївну.

 

з 2-В до 3-В класу:

Білоока Дмитра Геннадійовича,

Декалюк Дарину Вікторівну,

Думанську Вікторію Миколаївну,

Гречанюк Домініку Віталіївну,

Ільчука Максима Олександровича,

Калембрика Даніла Олександровича,

Костюк Діану Олександрівну,

Лагодюка Павла Сергійовича,

Молнар Яну Володимирівну,

Остапюка Андрія  Олександровича,

Панчук Дарю Олександрівну,

Ставничого Дмитра Богдановича,

Степового Романа Васильовича,

Стрільчука Івана Євгенійовича,

Терещука Артема Вадимовича,

Ткачука Володимира Андрійовича,

Шпіхернюка Дем’яна  Сергійовича,

Швеця Олександра Олександровича,

Ясінського Віталія Андрійовича,

Ярош Маргарита Володимирівна

 

з 2-і до 2-і класу:

Андрусенко Софію Андріївну,

Горецьку  Яну Миколаївну,

Дзюник Єву Олександрівну,

Довгуна Дениса Васильовича,

Захарчук Ангеліну Юріївну,

Заярного Дениса Андрійовича,

Когута Тімура Євгенійовича,

Копишинську Валентину Анатоліївну,

Круликівську Дар`ю Дмитрівну,

Кубая Максима Володимировича,

Лилака Єгора Володимировича,

Лукіна Степана Андрійовича,

Олексюка Мирославу Михайлівну,

Онофрійчука Дениса Сергійовича,

Павлюка Володимира Юрійовича,

Панасюк Катерину Ігорівну,

Підручного Романа Ігоровича,

Прокопенка Нікіту Олексійовича,

Савчука Андрія Олександровича,

Степуру Давида Дмитровича,

Утченка Максима, Валерійовича,

Шевчук Діану Олегівну,

Яворську Дар`ю Іванівну,

Янущика Матвія Віталійовича.

 

з 3-А до 4-А класу:

Атаназевич Ірину В’ячеславівну,

Грабарчука Владислава Романовича,

Гуменюк Анну Юріївну,

Гуменюка Віталія Олеговича,

Гуменюка Владислава Олеговича,

Гуменюка Євгена Сергійовича,

Демчик Юлію Олегівну,

Єдинач Уляну Василівну,

Заїчка Євгенія Вікторовича,

Заїчка Тимофія Андрійовича,

Касьян Світлану Юріївну,

Ковальчук Марію Дмитрівну,

Лінчук Єлизавету Віталіївну,

Мельника Богдана Павловича,

Мордюк Каріну Олександрівну,

Нестерчука Данила Ігоровича,

Нестерчука Максима Ігоровича,

Насончук Анастасію Володимирівну,

Оліярського Гліба Сергійовича,

Панчук Еліну Геннадіївну,

Плисак Аліну Євгеніївну,

Поліщук Лідію Сергіївну,

Пресяжнюка Владислава Сергійовича,

Семенюк Ірину Євгенівну,

Смішка Андрія Олександровича,

Тетарчук Валерію Юріївну,

Томеша Богдана Сергійовича,

Трембу Ірму Сергіївну,

Федорука Сергія Вікторовича,

Юхимця Олександра Андрійовича,

Шевчук Вікторію Володимирівну,

Янковського Ярослава Руслановича,

Янчука Андрія Олександровича,

Яценко Дарину Олегівну.

 

 

з 3-Б до 4-Б класу:

Баглай Тетяну Михайлівну,

Березянського Івана Андрійовича,

Бучкова Михайла Сергійовича,

Дудника Іллю Ігоровича,

Житинського Тараса Володимировича,

Заїчко Вікторію Дмитрівну,

Заїчко Катерину Сергіївну,

Ільченка Дмитра Олександровича,

Кашперовецьку Анастасію Володимирівну,

Кисарчук Софію Олександрівну,

Колибаба Софію Олександрівну,

Которощук Софію Русланівну,

Кравчук Дарію Ігорівну,

Кузь Анну Андріївну,

Лавренюка Іллю Петровича,

Лагодюка Максима Олеговича,

Майбродського Івана Петровича,

Мельничук Евеліну Вікторівну,

Михайлівську Богдану Олександрівну,

Мормитко Вікторію Олександрівну,

Мормитко Діану Віталіївну,

Нечипорук  Софію Сергіївну,

Парокінного Валентина Миколайовича,

Пахтусова Валерія Віталійовича,

Пономарьова Дмитра Володимировича,

Прокопчук Валерію Валентинівну,

Рожко Ірину Євгенівну,

Самару Тетяну Русланівну,

Тимощук Каріну Юріївну,

Фоміна Данила Ігоровича,

Чеченюка Владислава Володимировича,

Чорномаз Єлизавету Олегівну,

Яроша Богдана Володимировича.

 

з 3-В до4-В класу:

Агапкіна Назара Юрійовича,

Болюха Юрія Руслановича,

Блонського Іллю Олександровича,

Гальчука Сергія Анатолійовича,

Гальчука Руслана Анатолійовича,

Головня Степана Олександровича,

Декалюк Катерину Вікторівну,

Засядьвовка Святослава Богдановича,

Ілліна Ельзара Леонідівна,

Іщук Олену Юріївну,

Клещук Анну Андріївну,

Ковальчук Вероніку Романівну,

Коломійчука Богдана Сергійовича,

Коростія Олександра Олеговича,

Крижанвську Катерину Родіонівну,

Лагодюка Миколу Павловича,

Лісовенко Дарину Анатоліївну,

Печеннікова Максима Євгенійовича,

Поліщук Маргариту Валеріївну,

Руденка Павла Андрійовича,

Ставнійчука Артема Сергійовича,

Степанюк Вероніку Ігорівну,

Стремедловську Каріну Олегівну,

Тимощука Іллю Сергійовича,

Никодимова Івана Віталійовича,

Хижука Ярослава Андрійовича,

Цвика Миколу Олександровича,

Шудру Варвару Ігорівну.

 

з 5-А до 6-А класу:

Артемчука Тараса Андрійовича,

Бабія Вадима Олександровича,

Біду Анастасію Олегівну,

Гасюк Марину Ігорівну,

Гладунець Ольгу Сергіївну,

Гнатюка Віталія Олександровича,

Гуменного Віталія Олеговича,

Добржанську Дарю Володимирівну,

Жорноклей Катерину Сергіївну,

Загоруйка Даніїла Олександровича,

Заїчко Катерину Сергіївну,

Зліпушеву Вікторію Сергіївну,

Капелюшек Володимира Володимировича,

Лесика Максима Леонідовича,

Левченко Анну Євгенівну,

Матвійчука Назара Андрійовича,

Матковського Ігоря Анатолійовича,

Миронова Богдана В’ячеславовича,

Онофрійчук Кіру Сергіївну,

Онофрійчук Христину Сергіївну,

Пилявця Артема Сергійовича,

Романюк Дарину Андріївну,

Франко Ліну Вікторівну,

Фризюка Вадима Сергійовича,

Чорну Інну Володимирівну,

Шпорт Наталію Андріївну,

Яцківського Владислава Антоновича,

Ящука Романа Олеговича.

 

з 5-Б до 6-Б класу:

Агарлеву Діану Віталіївну,

Артемчук Софію Сергіївну,

Асафова Олександра Романовича,

Бондарчука Андрія Олеговича,

Войтюка Олександра Сергійовича,

Влізло Андрія Васильовича,

Данилюк Валерію Валеріївну,

Заічко Марину Олегівну,

Качуру Анну Сергіївну,

Кісіль Олену Леонідівну,

Коломійця Артура Дмитровича,

Кондрашова Дмитра Денисовича,

Косого Мирослава Олександровича,

Кравчука Олександра Сергійовича,

Кручківську Тетяну Денисівну,

Кривунець Катерину Олександрівну,

Кривогубченка Назара Юрійовича,

Мартинюк Анастасію Олександрівну,

Олексюк Дарію Сергіївну,

Пастощук Дар’ю Володимирівну,

Полонського Максима Олександровича,

Рожко Марію Євгенівну,

Славуту Дмитра Олександровича,

Фалатюк Анастасію Віталіївну,

Хильчук Валерію Олександрівну

Черній Анну Юріївну,

Шевчука Віктора Сергійовича,

Юрчук Світлану Миколаївну,

Янчевську Злату Олександрівну.

 

з 6-А до 7-А класу:

Бабія Андрія Сергійовича,

Бенеденчука Богдана Сергійовича,

Болюха Максима Олександровича,

Бордюжу Максима Миколайовича,

Вокалюк Кароліну Вікторівну,

Гаврилюк Вікторію В’ячеславівну,

Головащенка Іллю Михайловича,

Гоцика Данила Анатолійовича,

Гуменюка Івана Вікторовича,

Джемесюка Ярослава Юрійовича,

Дзицюк Діану Сергіївну,

Кулініча Артура Олексійовича,

Оліярську Анну Сергіївну,

Рожко Анну Євгенівну,

Свінціцьку Марію Володимирівну,

Стецюк Вікторію Володимирівну,

Тиднюк Кіріла Руслановича,

Цаплюк Дарину Олександрівну,

Швець Дарю Андріївну.

 

з 6-Б  до 7-Б класу:

Аксьонову Катерину Ігорівну,

Бершадську Яну Анатоліївну,

Бочковського Давида Олександровича,

Вінярську Анну Олександрівну,

Гаврилюк Карину Олегівну,

Гончарук Софію Віталіївну,

Далєвську Маргариту Костянтинівну,

Дячук Марину Олександрівну,

Зайця Олександра Васильовича,

Заїчка Дмитра Дмитровича,

Козуба Євгенія Васильовича,

Коломійчука Олександра Олександровича,

Кондратьєву Катерину Василівну,

Квасніцького Єгора Артемовича,

Крот Ангеліну Вадимівну,

Ленчука Павла  Ігоровича,

Лукавського Владислава Валентиновича,

Макогон Аріну Володимирівну,

Мамченка Дмитра Ігоровича ,

Матвійчука Петра Олексійовича,

Мудріцьку Катерину Андріївну,

Опанович Діану Олегівну,

Петришину Анастасію Анатоліївну,

Полюн Дар’ю Миколаївну,

Прокопчук Яну Павлівну,

Раковську Діану Олексіївну,

Рожко Поліну Ростиславівну,

Садову Анастасію Геннадіївну,

Сидорчук Діану Євгеніївну,

Стецюк Анну Вікторівну,

Стратійчука Андрія Олеговича.

 

з 7-А класу  до 8-А класу:

Бородій Анну Анатоліївну,

Беднарську Тетяну Сергіївну,

Буравську Марію Михайлівну,

Буряка Ярослава Олеговича,

Венгер Дарію Олександрівну,

Дмитрука Максима Леонідовича,

Гречанюка Іллю Васильовича,

Заічка Івана Вікторовича,

Заїчко Світлану Сергіївну,

Камінську Марію Євгенівну,

Кармазіна Нікіту Олеговича,

Кідалову Іванну Олександрівну,

Козенюк Анастасію Олександрівну,

Костишина Богдана Геннадійовича,

Костишину Мирославу Геннадіївну,

Магеру Анну Петрівну,

Мельник Сніжану Андріївну,

Оліярську Вікторію Сергіївну,

Орищенко Варвару Степанівну,

Поліщука Дмитра Олександровича,

Ржепецьку Анастасію Русланівну,

Савчука Дмитра Сергійовича,

Саліженка Владислава Олександровича,

Урсову Владиславу Ігорівну,

Федорука Євгена Вікторовича,

Чеченюка Вадима Володимировича,

Шарлай Марію Володимирівну,

Шпортко Гліба Борисовича,

Яценка Назарія Олеговича.

 

з 7-Б класу до 8-Б класу:

Абрамюка Дмитра Андрійовича,

Бакрива Сергія Васильовича,

Безбаха Володимира Юрійовича,

Богатчук Ліліану Юріївну,

Бугу Валерія Юрійовича,

Буряченка Максима Віталійовича,

Варфоломей Наталію Олександрівну,

Зайцева Дмитра Володимировича,

Ілієвича Микиту Віталійовича,

Ільчук Дарю Олександрівну,

Касьян Ірину Юріївну,

Козяревич Діану Ігорівну,

Коломійця Вадима Володимировича,

Коломієць Юлію Олександрівну ,

Которощук Тетяну Русланівну,

Лабуса Дмитра  Анатолійовича,

Лавренюка Владислава Олексійовича,

Макарченко Наталію Володимирівну,

Мельника Олексія Павловича,

Мошківську Анастасію Сергіївну,

Нікітюк Анастасію Вікторівну,

Пастух Анну Олегівну,

Пахтусова Ярослава Віталійовича,

Савчук Катерину Андріївну,

Смердова Олександра Івановича,

Хрищенюка Даніла Васильовича,

Шевченко Катерину Володимирівну.

 

З 8 класу філологічного профілю  до І курсу філологічного профілю:

Анатазевич Юлію В’ячеславівну,

Бойка Євгена Максимовича,

Боришпол Ольгу Володимирівну,

Грабар Яну Валеріївну,

Гринішину Діану Валеріївну,

Зарудну Катерину Сергіївну,

Зубченка Богдана Олександровича,

Іванову Анастасію Олександрівну,

Коваля Євгена Леонідовича,

Кушнір Анну Віталіївну,

Лясковську Лесю Ігорівну,

Павлову Ольгу Вікторівну,

Павлюк Анастасію Василівну,

Панова Даниїла Андрійовича,

Петричко Софію Сергіївну,

Слободянюка Максима Анатолійовича,

Степанюк Катерину Олександрівну,

Ткачу Юлію Сергіївну,

Тітарчук Інну Вікторівну,

Тимощука Владислава Руслановича,

Цимбаровича Дениса Володимировича,

Цимбалюк Марину Володимирівну,

Черняк Вікторію Леонідівну,

Юнака Владислава Андрійовича.

 

З 8 класу інтегрованого профілю до І курсу інтегрованого профілю:

Баштового Іллю Валерійовича,

Влізла Володимира Васильовича,

Гуменюка Іллю Ігоровича,

Довгань Катерину Романівну,

Жураківську Ірину Станіславівну,

Завальнюк Лілію Романівну,

Заїчка Олександра Вікторовича,

Казмірука Андрія Олександровича,

Ковтонюка Володимира Олександровича,

Кронівець Анастасію Ігорівну,

Ларінця Сергія Олександровича,

Мельничук Вероніку Вікторівну,

Мисюру Олеся Олеговича,

Міщенко Алісу Олександрівну,

Нікофорова Павла Дмитровича,

Олексюка Євгенія Михайловича,

Поліщука Даниїла Сергійовича,

Слободяника Віктора Олександровича,

Стрижалківську Анастасію Сергіївну,

Тарапату Оксану Ігорівну,

Твердохліб Ангеліну Сергіївну,

Хариша Богдана Андрійовича,

Шевчук Маріанну Олександрівну,

Шутова Дмитра Петровича,

Юхимчука Олексія Костянтиновича.

 

З ІІ курсу філологічного профілю на ІІІ курсу філологічного профілю:

Баришпол Богдану  Дмитрівну,

Благодир Марію Петрівну,

Бортник Діану В’ячеславівну,

Василюк Тетяну Михайлівну,

Єдинача Владислава Васильовича,

Заїчка Іллю Олеговича,

Зінькова Миколу Вадимовича,

Клещенко Богдану Сергіївну,

Клещук Анастасію Андріївну,

Ковальчука  Руслана Миколайовича,

Когут Єлизавету Костянтинівну,

Козяревич  Марину Ігорівну,

Коломієць Аліну Олександрівну,

Маковій Єлизавету Олександрівну,

Мельничук Богдану Вікторівну,

Мельнічука  Владислава Олеговича,

Радківську  Анну Аркадіївну,

Світлишину Евеліну Дмитрівну,

Слободянюк  Єлизавету Сергіївну,

Сушко Діану Сергіївну,

Остапця Матвія Андрійовича,

Уманчука  Олексія Васильовича,

Швець  Марину Русланівну,

Шульгу  Анну Максимівну,

Юхимчук  Валентину Іванівну,

Ящук  Дар’ю Ігорівну.

 

З ІІ курсу математичного профілю на ІІІ курсу математичного профілю:

Базелюк Яніну Анатоліївну,

Березовську Каріну Борисівну,

Білоуса Костянтина Андрійовича,

Броцьку Дарію Павлівну,

Гаджиєву Алісу Агаярівну,

Дмитрук Марину Андріївну,

Дрижука Владислава Сергійовича,

Заїчка Антона Сергійовича,

Ільчук Марину Олександрівну,

Ковальчука Андрія Сергійовича,

Кудаєву Владу Володимирівну,

Левчука Назара Дмитровича,

Ліщинську Уляну Ігорівну,

Мар’янчика Богдана Сергійовича,

Рибачука Романа Ігоровича,        

Осипчука Вадима Вікторовича,

Пірожок Олену Андріївну,

Пірожок Юлію Андріївну,

Федяніна Іллю Анатоліївну,

Яблонського Владислава Ігоровича.

 

 

Директор ліцею-школи                                                    О.Білянець

НАКАЗ № 167

25.05.2017р.                                                                                                    

 

Про  перевід учнів 4-х класів до основної школи

 

На виконання Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України 14.07.2015  № 762, рішення педагогічної ради (протокол № 6  від 25.05.2017р.), та на підставі річного оцінювання і результатів державної підсумкової атестації випустити з початкової школи та  перевести до основної школи:

 

з 4-А  класу:

Багирову Діану Гасанівну,

Блажієвську Євгенію Андріївну,

Бокала Юрія Васильовича,

Бігун Ярославу Сергіївну,

Бугаєнко Уляну Сергіївну,

Гаращенко Вікторію Петрівну,

Дорошенка Михайла Сергійовича,

Кирилюка Ігоря Дмитровича,

Коваль Катерину Дмитрівну,

Костюк Ксенію Олександрівну,

Кравчука Богдана Олександровича,

Кручківського Антона Анатолійовича,

Кузнєцова Єгора Ігоровича,

Кучера Назара Євгенійовича,

Лясковця Олексія Юрійовича,

Михайліну Владиславу Віталіївну,

Новаківського Олексія Сергійовича,

Новікова Дмитра Ігоровича,

Обжирко Вікторію Вікторівну,

Повар Дарину Русланівну,

Рудніцького Максима Володимировича,

Слободяника Назара Михайловича,

Стадник Вікторію Вікторівну,

Стефановича Віктора Миколайовича,

Талич Ягмур-Ангеліну,

Тимощука Ростислава Юрійовича,

Федонюка Назара Віталійовича,

Черчук Вероніку Олегівну,

Шевченка Кірілла Андрійовича.

 

з 4-Б класу:

Асафова Івана Романовича,

Астахову Іванну Сергіївну,

Бевза Андрія Євгеновича,

Войтенка Андрія Євгеновича,

Жеребило Юрія Олексійовича,

Іваницького Максима Олександровича,

Козакевича Василя Артемовича,

Корчагіна Нікіту Олександровича,

Краснову Анастасію Юріївну,

Крищук  Мар’яну Анатоліївну,

Кушнірчук Софію Олександрівну,

Лантковську Діану Вадимівну,

Ніколайчука Богдана Михайловича,

Насончук Дарину Дмитрівну,

Попову Вероніку Денисівну

Прус Романа Петровича,

Сєчка Юріана Миколайовича,

Скору Дарю Вадимівну,

Степанюк Віталіну Олександрівну,

Стецюк Олексія Володимировича,

Франко Марину Сергіївну.

 

Директор ліцею-школи                                                    О.Білянець

НАКАЗ №200

09.06.2017р.                                                                                                     

 

Про випуск учнів І-х курсів та 9-го класу

з базової школи та перевід до ІІ-х курсів та 10-го класу

 

На виконання Інструкції про переведення учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України 14.07.2015  № 762 та на підставі річного оцінювання і результатів державної підсумкової атестації,

 

НАКАЗУЮ:

 

Випустити з базової школи  учнів І-х курсів та 9-го класу та перевести до ІІ-х курсів та 10-го класу,  видати свідоцтва про базову загальну середню освіту наступним  учням:

І курсу філологічного профілю:

Басулі Дар’ї Олександрівні,

Батюку Кирилу Андрійовичу,

Березовській Анні Віталіївні,

Браніцькій Богдані Вікторівні,

Вишнівському Віталію Олександровичу,

Галак Ользі Євгенівні,

Гуменюк Анні Олегівні,

Голубчук Катерині Вадимівні,

Денисюк Анастасії Олександрівні,

Драган Ірині Володимирівні,

Зайцеву Денису Володимировичу,

Заєць Марині Олександрівні,

Зліпушевій Катерині Сергіївні,

Карловському Єгору Сергійовичу,

Кравчук Вікторії Олегівні,

Кудрявцевій Ангеліні Сергіївні,

Мацан Ірині Андріївні,

Мельнику Богдану Євгенійовичу,

Мельничуку Владиславу Валентиновичу,

Муляру Дмитру Валерійовичу,

Поліщук Катерині Вікторівні,

Черняку Антону Андрійовичу,

Шеремет Аліні Олегівні,

Щербі Оксані Сергіївні.

І курсу природничо-математичного профілю:

Бойцуну Михайлу  Віталійовичу,

Венжик Людмилі Ігорівні,

Голюзі Олександру Руслановичу,

Горкуну Андрію Васильовичу,

Гринчук Дар’ї Євгеніївні,

Гуменюку Костянтину Миколайовичу,

Гуменюк Юлії Сергіївні,

Дацуну Сергію Сергійовичу, 

Димидюку Роману Сергійовичу,

Єгорову Владиславу Олексійовичу,

Заїчко Альоні Вікторівні,

Каліновському Михайлу Дмитровичу,

Контуш Марині Сергіївні,

Костюк Тетяні Вікторівні,

Мацюку Олександру Руслановичу,

Олійнику Івану Юрійовичу,

Олійнічук Вікторії Володимирівні,

Осадчому Василю Олександровичу,

Сенику Юрію Андрійовичу,

Сизонюк Маряні Олегівні,

Стаднік Даніелі Василівні,

Стадніку Ельдару Васильовичу,

Старій Яні Михайлівні,

Степанюку Роману  Вікторовичу,

Турчинській Марії Маратівні,

Уманчуку Олександру Васильовичу,

Цимбалюк Катерині Вікторівні,

Ященко Дар’ї Вадимівні.

 

9-го класу:

Валюшку Богдану Дмитровичу,

Горошку Дмитру Миколайовичу,

Данилюк Яніні Валеріївні,

Дмитренку Артему В’ячеславовичу,

Зелінському Владиславу В’ячеславовичу,

Іваніцькому Дмитру Олександровичу,

Кирилишину Дмитру Сергійовичу,

Кисарчук Катерині Олександрівні,

Корнійчуку Івану  Олеговичу,

Котову Віталію Михайловичу,

Лайчук Анастасії Валентинівні,

Ломоносовій Анастасії Євгенівні,

Ломоносовій Діані Євгенівні,

Лукомському Владиславу Віталійовичу,

Молдован Дар’ї Олександрівні,

Тихенькій Анастасії Сергіївні,

Цимбалюку Максиму Васильовичу,

Юхимчуку Дмитру Сергійовичу.

 

 

Директор ліцею-школи                                                  О.Білянець

 

НАКАЗ № 223

23.06.2017 р.                                                                                                   

 

Про  випуск  учнів ІІІ-х курсів та видачу атестатів

про повну загальну середню освіту

 

На  виконання рішення педагогічної ради (протокол № 8 від 23.06.2017 р.), та на підставі річного оцінювання і результатів державної підсумкової атестації випустити з ліцею-школи та видати атестати про повну загальну середню освіту наступним учням:

ІІІ курсу філологічного профілю:

Балахтар Дар’ї Станіславівні,

Бех Вікторії Леонідівні,

Буховець Аліні Олегівні,

Венжик Ірині Ігорівні,

Гасюк Анжеліці Ігорівні,

Гомель Тетяні Миколаївні,

Довганю Євгену Романовичу,

Дорошенко Анні Олександрівні,

Доманському Вячеславу Андрійовичу,

Зоргач Олександрі Олегівні,

Камінській Юлії Олегівні,

Лисому Назару Федоровичу,

Лопушану Дмитру Олеговичу,

Марек Руслані Анатоліївні,

Массу Олександру Дмитровичу,

Мединській Анжеліці  Володимирівні,

Міськову Ярославу Володимировичу,

Пастуху Максиму Олеговичу,

Подольському Давиду Сергійовичу,

Полінкевич Марині  Русланівні,

Рибак Юлії Валеріївні,

Савоськіній Сніжані Михайлівні,

Сиваківській Каріні  Сергіївні,

Соцю Петру Олеговичу,

Тетарчуку Владиславу Юрійовичу,

Шевчук Світлані Валентинівні,

Швець Діані Олександрівні,

Яковлєвій Марії Вікторівні.

ІІІ курсу математичного профілю:

Бастрижику Владиславу Ігоровичу,

Басулі Анастасії Олександрівні,

Вацківській Вікторії Євгенівні,

Войтюку Володимиру Сергійовичу,

Грабовому Олександру Миколайовичу,

Данькевичу Артуру Вячеславовичу,

Драмарецькому Євгенію Вікторовичу,

Ільчуку Валентину Антоновичу,

Капелюшек Анастасії Володимирівні,

Крижанівському Сергію Сергійовичу,

Король Анастасії Юріївні,

Мазуру Дмитру Володимировичу,

Мацюку Івану Руслановичу,

Нікішину Василю Юрійовичу,

Панчосі Віталію Васильовичу,

Полякову Валентину Валерійовичу,

Романовій Юлії Сергіївні,

Степанюку Богдану Вікторовичу,

Савчуку Артуру Вікторовичу,

Таранюк Валерії Віталіївні,

Тузу Єгору Олеговичу,

Тхору Владиславу Олеговичу,

Ящуку Богдану Валентиновичу,

Яцківському Ярославу Антоновичу.

 

 

Директор ліцею-школи                                                    О.Білянець

© 2020 «ЛІЦЕЙ-ШКОЛА». 

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now