Матеріально-технічна база

Стан матеріально-технічної бази ліцею та перспективи його розвитку  відповідають  ліцензійним умовам та освітній програмі закладу.

Рік забудови приміщення ліцею – 1988. Проєктна потужність  – 900 учнів при однозмінному навчанні.

Територія  – 1,66 га, право власності закріплене державним актом на право постійного користування земельною ділянкою (серія ЯЯ №018370).

DSC_1414
DSC_1414

press to zoom
DSC_1407
DSC_1407

press to zoom

press to zoom
DSC_1414
DSC_1414

press to zoom
1/87

Подвір’я заасфальтоване, огороджене. Перед будівлею ліцею облаштовані клумби, на території закладу велика кількість фруктових та декоративних дерев.  Доступу для стороннього транспорту немає, однак за потреби можливий заїзд автомобілів аварійно-рятувальних служб.

Для проведення уроків фізичної культури на свіжому повітрі є футбольне поле, спортивний майданчик; для дітей молодшого шкільного віку облаштований ігровий майданчик. Усі споруди перевірені, перебувають у справному стані.

Будівля закладу типова, триповерхова, основа стін – залізобетонні блоки, вікна великої площі, металопластикові. Крім центрального входу, є чотири запасних.

Фойє, коридори просторі, незагромаджені, облаштовані лавками для відпочинку учнів, «зеленими острівцями» із груп декоративних кімнатних рослин, осередками наочності мотивуючого дизайну. Для учнів початкової школи на 2-му поверсі створена рекреація. На третьому поверсі облаштована зона для настільного тенісу. Функціонує гардероб на 500 місць. У фойє оформлено великий змінний інформаційний стенд.

Кабінет директора та приймальна розташовані на першому поверсі в локації, зручній для відвідувачів.

В учительській створені умови для роботи та відпочинку педагогічних працівників: є робочі столи, конференц-стіл, м’який куточок, офісні шафи, дошка оголошень. Для забезпечення результативної  роботи різних категорій педагогічних працівників у закладі облаштовані методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет педагога-організатора.

Функціонує бібліотека, в якій, крім основного залу, є допоміжне приміщення для зберігання книг. Бібліотечні фонди складають 10317 примірників підручників та 4513 примірників художньої та довідкової літератури.

Їдальня ліцею розташована на першому поверсі. Її приміщення складається з обідньої зали на 160 місць, харчоблоку, кімнати для миття та зберігання посуду, двох комор (окремо для зберігання овочів та бакалії), робочої кімнати персоналу, санітарної кімнати. Харчоблок облаштований станціями очистки води, забезпечено гаряче водопостачання. Функціонують електроплити, два холодильники, морозильна камера. Посуд наявний у достатній кількості. Обідня зала має затишний сучасний дизайн, столи сервіруються підставками для столових приборів, «хлібними тарілками».

У ліцеї працює буфет. Для формування навичок соціально відповідальної поведінки біля прилавку облаштований турнікет, що дозволяє формувати чергу без натовпу. Встановлено  апарат автоматичного  продажу напоїв на основі молока.

Питний режим забезпечується через функціонування кулерів.

Усі локації ліцею, дотичні до організації харчування, облаштовані камерами відеоспостереження.

Медичний кабінет розташований на третьому поверсі; його оснащеність  дозволяє на оптимальному рівні здійснювати  медичне обслуговування учнів.

Для оптимальної організації інклюзивного навчання в ліцеї облаштовано ресурсну кімнату, яка поєднує приміщення для психологічного розвантаження та локацію для проведення навчальних занять. До послуг учнів з особливими освітніми потребами зручні меблі, виготовлені за  індивідуальним замовленням, спеціальне навчально-методичне приладдя, ноутбук, планшет, світлова колона, підключення до мережі Інтернет.

Для проведення масових заходів у ліцеї функціонує актова зала на 200 посадочних місць. У робочому стані знаходиться  музична апаратура (мікшери, підсилювачі, мікрофони).

Кабінети початкової школи в основному  розташовані на другому поверсі в окремому крилі. Туалетні кімнати не мають доступу для учнів старших класів.  

В усіх кабінетах початкової школи облаштовано сучасне освітнє середовище: встановлені одинарні парти (крім паралелі 4-х класів), шафи-органайзери, комбіновані стелажі-гардероби, тощо. Класні кімнати оснащені плазмовими телевізорами, ноутбуками, принтерами, ламінаторами, необхідним навчально-методичним приладдям. Відповідно до рекомендацій створені  осередки для різних видів діяльності та відпочинку.

Для проведення уроків фізкультури в початковій школі є окремий спортзал та кабінет хореографії.

Освітній процес у 5-11-х класах здійснюється у двадцяти чотирьох кабінетах. Ефективній реалізації профільного навчання сприяє належне оснащення наступних кабінетів:

Кабінет математики (№53), обладнаний мультимедійним проектором, комп’ютерним комплексом 15+1, «фабрикою друку», скан-камерою, необхідним навчально-методичним приладдям;

Кабінет фізики(№54), обладнаний інтерактивним мультимедійним комплексом; є лаборантське приміщення з необхідним для практичних робіт приладдям;

Кабінет іноземної мови (№42), обладнаний інтерактивним мультимедійним комплексом і фабрикою друку;

Лінгафонний кабінет на 10 місць (№56) з доступом до мережі Інтернет;

Кабінет хімії (№31) з лаборантським приміщенням,  обладнаний інтерактивною дошкою;

Кабінет біології (№32) з лаборантським приміщенням, обладнаний плазмовим телевізором і ПК;

Кабінет математики (№11), обладнаний інтерактивною дошкою;

Два кабінети інформатики (№51 та 52) з підключенням до мережі Інтернет.

Крім цього, плазмові телевізори встановлені в кабінетах №5,43,46,47,48,49,52, 35.

В освітньому процесі задіяні 4 мобільні мультимедійні проектори та система «камтач».

Функціонує спортивний зал площею 198 кв. м. та роздягалки окремо для хлопців і дівчат.