top of page

Інтелект України

     «Інтелект України» -  справжня знахідка для академічно обдарованих дітей: тут вони в повній мірі зможуть реалізувати свій потенціал, розвинути логічне мислення, швидкість читання та пам’ять. Для учнів збільшено кількість годин на вивчення предметів природничо-математичних галузей, організовано поглиблене вивчення англійської мови. Вони  мають можливість опановувати  курси з природознавства («Моя планета Земля», «Твої фізичні відкриття»), тренувати свої математичні здібності, вчитися працювати в команді й самостійно на заняттях з «Навчаємося разом».

   Професійна авторська команда «Інтелекту» підготувала змістовні і зручні зошити на друкованій основі з різних предметів, відеоматеріали та тематичні плакати до уроків,  подбала про здоров’язберігаючу складову кожного заняття: руханки, релаксуючі відео, позитивні афірмації, вправи для зору тощо.

    У нашому освітньому закладі «Інтелект України» діє уже 8 років. Педагогічний колектив ліцею став єдиним у місті, хто наважився приєднатися до творчої команди проєкту і жодного разу про це не пошкодував.

     Високий рівень знань учнів, їх зацікавленість у навчанні, активність, позитивне мислення і прагнення досліджувати світ – це ті результати, які  були варті усіх попередніх зусиль.

Проєкт «Інтелект Україна» надійно зайняв своє місце у дружньому колі ліцейної родини!

bottom of page