ПРО НАШ ЗАКЛАД

Гімн ліцею-школи

Школа - це дитинства голос світлий,

Юності омріяна пора.

Рідний дім, затишний і привітний,

Джерело наснаги і добра.

Кожну мить ліцей усім дарує нам

І знання , і віру, і любов.

Наша школа, рідний дім і сонячний,

У майбутнє кличе знов і знов.

 

                  Ти наша пісня, ти наша мрія,

                  І проростає, і квітне надія.

                  Багато усмішок навколо

                  Ти добрий наш дім, ліцей – школо!

 

Через дні, що у даль відлітають,

Як до теплого краю птахи,

Хай усіх нас завжди зігрівають

Неповторні райдужні роки.

Рідна школа – факел це могутній,

Що в житті освітлює нам шлях,

Радість днів чарівних незабутніх

Збережемо в наших ми серцях.

 

                  Ти наша пісня, ти наша мрія,

                  І проростає, і квітне надія.

                  Багато усмішок навколо

                  Ти добрий наш дім, ліцей – школо!

Ліцей – школа багатопрофільний навчальний заклад,  в якому організовано навчання за філологічним (поглиблене вивчення  української мови та літератури, англійської мови), математичним (поглиблене вивчення математики та економіки)  та природничим профілями (поглиблене вивчення хімії та біології). З  5-го класу введено  вивчення польської мови, як другої іноземної. 

В початковій школі працюють класи  за проектом «Інтелект України», в усіх молодших класах викладається хореографія, з першого класу організовано поглиблене вивчення англійської  мови.

В ліцеї-школі працює 63 педагогічних працівники, з них  мають вищу кваліфікаційну категорію 43 педагога,  педагогічне звання  вчитель – методист  мають   9 чол.,  старший  вчитель -  17чол.
В навчальному закладі навчається 682 учні.
У ліцеї-школі діє наукове товариство «Академія», де учні мають змогу займатись науково-дослідницькою роботою.
В навчальному закладі діє мережа гуртків за інтересами – туристичний,  вокальний, екологічний тощо, спортивні секції  - волейбольна, футбольна, баскетбольна, кульової стрільби.
Пріоритетними напрямками роботи визначено:

  • формування багатомірного освітнього простору орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, через навчання і виховання.

  • реалізація особистісно орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання підлітків через відновлення змісту освіти та впровадження нових освітніх технологій.

  • створення системи управління навчальним закладом на основі моніторингу.

Наші принципи

У нашому закладі кожна дитина має почувати себе впевнено, комфортно, мати право вибору вільно висловлювати думки, брати участь в управлінні школою, розуміти і поділяти шкільну філософію, наші професійні та моральні цінності, цілі та задачі, власну відповідальність за їх реалізацію.

Ліцей-школа відмовляється від залишків авторитарної педагогіки, від віри у всесилля традиційних методів, а впроваджує інноваційні технології на основі педагогіки партнерства.

 

Наша історія

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс  І-ІІІ ступенів «ліцей - школа» Козятинської міської  ради Вінницької області» створений    2 вересня 2013 року за рішенням 27-ї сесії 6-го скликання Козятинської міської ради шляхом злиття школи № 4 та ліцею Козятинської міської ради.