top of page

Дистанційне навчання

     Дистанційне навчання впевнено увійшло у наше шкільне життя. Важко сьогодні знайти учня чи викладача, які б не орієнтувалися в інтернет-ресурсах, не знали б, що таке Zoom чи Google Classroom. Утім, в умовах стрімких змін важливі речі забуваються або зовсім залишаються поза увагою. Саме для цього ми зібрали важливі поради для кожного учасника освітнього процесу.

Дорогі учні!

   Сьогодні в Україні війна! Це той факт, який, на жаль, ми не можемо заперечити, але можемо навчитися повноцінно жити, здобувати знання навіть у такий складний період.

Під час воєнного стану, який був введений в Україні з 24 лютого 2022 року, ми продовжували навчання як онлайн, дистанційно, так і офлайн, у стінах рідного ліцею.

  У такий непростий час важко планувати майбутнє, але успіху досягає лиш той, хто вміє швидко перелаштуватися і сміливо приймає виклики життя.

   Вашій увазі оновлені правила поведінки під час  дистанційного навчання.

   Будь ласка, ознайомтеся і за потреби обов’язково дотримуйтеся!

1. Уважно ознайомся з розкладом занять та продумай, де саме ти будеш навчатися. Найкраще, якщо твоє робоче місце буде подалі від вікна.

2. З’ясуй  разом з батьками, де знаходяться найближчі до твого дому укриття.  Завчасно відвідай ці місця, щоб за потреби легко зорієнтуватися.

3. Під час онлайн-уроку можлива повітряна тривога. Почувши відповідний сигнал, пройди в безпечне місце.

4.  Пам’ятай правило «двох стін», під час повітряної тривоги будь якнайдалі від вікон.

5. Активно користуйся Сlassroom.google: усе, що ви не встигли зробити під час уроку в онлайн вчитель обов’язково завантажить на платформу.

6. Намагайся думати позитивно: використовуй спілкування з вчителем наповну, будь активним і відповідальним, допомагай однокласникам.

7. Не забувай, що знання потрібні завжди! Інтелект, креативність – це не просто складові твого власного успіху, а й щасливого майбутнього нашої держави!

bottom of page