Рекомендації щодо організації дистанційного навчання

Вимушений карантин  - це не час для відпочинку. Тому графік дитини має залишатись таким, як і в навчальний період.

Батькам важливо визначити робочі години для виконання завдань з проміжками 20-25 хвилин на відпочинок.

Графік самостійних занять буде відповідати орієнтовному розкладу,  про який повідомлятимуть класні керівники у створених групах  у Viber, Telegram та на офіційному сайті закладу.

Для виконання завдань рекомендуємо завести окремі робочі зошити (для початку, не більше 18 аркушів) з наступних предметів:

  • Українська мова та література

  • Математика

  • Англійська мова

  • Історія

  • Фізика

  • Хімія

  • Біологія

  • Географія.

Робочі зошити можна замінити окремими аркушами. Усі завдання, виконані учнями під час дистанційного навчання, вчителі перевірять по завершенню карантину.

Важливо врахувати, що для виконання завдань будуть встановлені конкретні  дедлайни.  Для забезпечення контролю з боку вчителів за самостійною роботою учнів встановлюється зворотній зв'язок : вчитель вибірково  звертатиметься з проханням надіслати фото або скан-копію зробленої роботи. Деякі роботи підлягатимуть фронтальній перевірці.

Завдання, що готуються вчителями, міститимуть посилання на інтернет-ресурси, де можна ознайомитися з навчальними відеоматеріалами, презентаціями, відеоуроками тощо. 

Організація дистанційного навчання для учнів ІІІ-х курсів (11 класів) матиме свої особливості. Випускники та вчителі зосередяться на тих предметах, з яких учні складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання.

Учні початкових класів теж познайомляться з дистанційною формою навчання, яка врахує їх вікові особливості.

Колектив ліцею-школи усвідомлює важливість організації не лише навчання, а й дотримання неперервності виховного процесу. Тому учням буде запропонований перелік художніх, науково-популярних, документальних фільмів, які варто подивитись для духовного збагачення та розширення кругозору.

Звернення до батьків 

(18.03.2020)

Шановні батьки, нам спільно доводиться проходити випробовування дистанційного навчання. Ми враховуємо перший досвід і щоденно будемо удосконалювати нашу роботу. Буде переглянуто обсяг завдань та їх періодичність. Ми не перекладаємо на вас відповідальність за якість знань дітей і докладемо усіх зусиль після завершення карантину для їх корегування.

Ми розуміємо, що дітям важко опрацювати увесь поданий матеріал самостійно навіть з допомогою Інтернету, тому доводимо до вашого відома, що виконання усіх завдань є бажаним, але не обов’язковим. Важливо на період карантину правильно організувати години навчання  і відпочинку дітей. Нагадуємо, що завдання учні мають виконувати у міру своїх сил з 9.00  до 13.00, тобто в робочий час. З 13.00 до 14.00 діти мають можливість отримати консультації від вчителів.

Бажаємо вам здоров’я і витримки!

© 2020 «ЛІЦЕЙ-ШКОЛА». 

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now