top of page

Правила організації дистанційного навчання

      У період дистанційного навчання діти та вчителі працюватимуть за затвердженим з початку навчального року  розкладом у такому режимі: частина уроків буде проходити онлайн у вигляді відеоконференцій на платформі Zoom, інша частина висвітлюватиметься на корпоративному аккаунті платформи  Google Classroom. Таким чином буде зменшено навантаження на дітей, з’явиться час для виконання домашніх завдань та відпочинку.

      Ознайомитися з графіком відеоконференцій діти та батьки можуть на сайті ліцею та у робочих групах класів, які були створені класними керівниками у  Viber, Telegram. У ці ж групи відсилатимуться запрошення на відеоконференції  Zoom.

Важливо зазначити, що заняття будуть проходити в синхронному та асинхронному режимі. Це означає, що діти зможуть ознайомитися з матеріалом не тільки під час відеоконференцій, а й пізніше переглянути усю важливу інформацію на платформі Google Classroom. Тому, якщо учень з різних причин не зміг відвідати урок онлайн, він може переглянути підготовлений учителем матеріал у кабінеті відповідної навчальної дисципліни на  платформі  Google Classroom (це важливо для сімей, де дистанційно навчаються діти різних вікових груп).

         

      Просимо поставитись з розумінням до технічних проблем, що виникають не з вини учасників освітнього  процесу, а саме: нестійкий  Інтернет та перебої у електропостачанні. У такому випадку учень може скористатися  Google Classroom, де вчителі розміщують усі необхідні матеріали для опрацювання асинхронно.

Якщо у дитини виникають проблеми з підключенням до  платформ  Google Classroom, Zoom, вона має повідомити про це класного керівника, який допоможе організувати зустріч-консультацію з учителем інформатики для вирішення технічних проблем.

На жаль, не усі учні нашого навчального закладу мають відповідні засоби для роботи в Інтернеті. Але ця прикрість не повинна зупиняти їх у прагненні до знань. Тому, якщо дитина не може виходити на зв’язок з учителями,  потрібно повідомити про це класного керівника, який допоможе вирішити цю проблему у телефонному режимі.

    Колектив ліцею-школи усвідомлює важливість організації не лише навчання, а й дотримання неперервності виховного процесу. Тому соціально-психологічною службою нашого навчального закладу  було створено кабінет «Психологія» на платформі Google Classroom, де розміщено цікаву та корисну інформацію, відеоматеріали. Соціальний педагог та практичний психолог здійснюють просвітницько-профілактичну роботу з учнями 5-11 класів.

      Працює окремий сайт «Соціально-психологічна служба ліцею».

     Пам’ятаймо, що будь-який складний період завершиться, а здобуті знання та навики залишаться. Тож будьте здорові та успішні в навчанні!

bottom of page