Поиск
  • Liceum School

День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

Обновлено: 3 июн. 2019 г.22 травня ліцей-школа гостинно запросив на День відкритих дверей батьків майбутніх першокласників та тих, які ще не визначились з навчальною програмою для своїх дітей у класи,які працюють за програмою «Інтелект України».

Гості мали змогу на власні очі побачити, як подається навчальний матеріал, як працюють діти на уроках, задати запитання вчителям, поспілкуватися з дітьми.Від себе можу сказати, що проект справді цікавий не лише дітям,а й батькам та вчителям, що працюють з дітьми. Я працюю з учнями 4-го класу, маю можливість спостерігати за результатами чотирьох років навчання дітей в даному проекті. Діти класу відкриті, щирі, допитливі, легко вступають в комунікацію з людьми, вміють висловлювати та доводити свою думку, відмінно знають карту світу, можуть не лише показати на карті усі країни світу, а й провести віртуальний екскурс тією чи іншою країною.


Знають правила з математики, української мови, вміють на практиці застосовувати набуті знання. Цей проект вчить учнів позитивно мислити, на кожному уроці інтегрованого курсу «Навчаємося разом» є вправа-прослухати афірмації, обрати ту, що допоможе досягнути успіху і щодня працювати з нею(уявіть, якщо це робити з шести років, яку впевненість можна вселити у дитину). Я отримую неймовірне задоволення, коли учні працюють на уроках в парах, в групах, вони легко розподіляють ролі між собою, легко домовляються, працюють на спільний командний результат. А на перервах діти можуть самі себе зайняти справами, не носяться коридорами школи, з ними цікаво спілкуватися, вони можуть підтримати розмову на рівні дорослої людини, (коли були з дітьми на екскурсії в музеї Хліба,екскурсовод підкреслила те, що діти не такі, як приїздять до них, вони вміють слухати і задають запитання). Не можу не згадати ще про одну цікаву вправу на уроках математики і мови: це - перегони, але змагання не з однокласниками, а з собою учорашнім, потрібно за 4 хвилини виконати запропоновані завдання.Цей проект навчає не лише дитину, а й розвиває батьків та вчителів. Уявіть, коли дитина кожного дня розповідає батькам цікаве, про що почула в школі, про те, що її вразило, то й батьки теж розвиваються, а як інакше, щоб підтримати розмову з дитиною-інтелектуалом, доведеться інколи і гуглом скористатися.

Темп уроку швидкий, постійно відбувається зміна діяльності. На уроці діти не мають часу байдикувати. Для сучасних дітей, які живуть в епоху швидкісного інтернету, цей темп є звичним і навіть необхідним. Проект сприяє розвитку гнучкого мислення, розвиває пам’ять, дрібну моторику, дає міцний фундамент для розвитку інтелекту. Це нова якість освіти, новий підхід до навчання. Позитивним є те, що крім високого інтелектуального розвитку у цих учнів уже сформовані кращі людські цінності: милосердя і взаємодопомога, почуття власної гідності, патріотизм та любов до Батьківщини.

Важливим моментом проекту є формування емоційно-позитивного стану дітей в процесі навчання. Це відбувається через вдалу добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання текстів способом стеження за диктором, презентації, робота з уривками мультфільмів. Цікава методика подання школярам нового матеріалу (використання наочності, аудіо- та відеоматеріалів, обов’язкова робота з географічними картами).

Про успіх та престиж науково-педагогічного проекту «Інтелект України» свідчать схвальні відгуки батьків щодо навчання їх дітей, а також збільшення кількості майбутніх першокласників, що хочуть навчатись у проектному класі. Чотири роки тому у Вінницькій області було всього 5 таких класів, а з нового навчального року буде 60, уявляєте!Адміністрація ліцею-школи уже розпочала підготовку до впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» надалі не лише в початковій, а й в основній школі. Влітку вчителі старшої школи відправляються на навчання, щоб у вересні навчати 5клас.

Дуже хочеться почути відгуки батьків, чиї діти навчаються за даним проектом, напишіть,будь ласка, в коментарях,чим цікавий для вашої дитини даний проект.

Тетяна Міщук

3 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все