ІІ природничий

Алгебра

Алгебра. Тема: Рівняння sin x=b,tg x=b. Опрацювати параграф 2 пункт 16 за планом:

1. Означення арксинуса та арктангенса числа b;

2. Виписати формули для знаходження коренів рівнянь,стор.92,94;

3. Виписати формули для окремих випадків: стор.90;

4. Переглянути відеурок. 

https://www.youtube.com/watch?v=z6HImix7itI&feature=youtu.be

5. Розглянути приклади в підручнику, стор.  92;94.

6. Розв'язати: 16.2;16.4;16.6.

Надіслати для перевірки дз учням з 11 по 20 за списком.

Зарубіжна література

Тема: «Проблема краси і моралі в романі О.Уайльда «Портрет Доріана Грея»

Посилання на аудіокнигу:

https://4read.org/433-oskar-vajld-portret-dorana-greja.html

Покрокові завдання

З’ясуйте значення понять «гедонізм»,«парадокс», «естетизм».

Оцініть справедливість слів  одного з найвизначніших митців «срібної доби» К. Бальмонта: 

«Оскар Уайльд нагадує красиву й страшну орхідею. Можна говорити, що орхідея — отруйна і чуттєва квітка, але це квітка, вона гарна, вона квітне, вона милує око.Червоні маки спершу, весна і літо, повітря, життя. І потім нещадна зміна того, що зветься порами року. Осінь, зима, сад, і в середині, у цьому розкішному саду з підвищеною температурою і холодними вікнами, пишна, дивовижна, і хвилююча квітка — орхідея тигрова»

  1. Прочитайте подані нижче коментарі. Виділіть ключові, на ваш погляд, думки.

Відомо, як виник задум роману: одного разу в майстерні свого приятеля Уайльд познайомився з натурником, котрий вразив його досконалістю своєї вроди. «Який жаль,— вигукнув письменник,— що таке славне створіння мусить старіти!» На це художник, погодившись, додав: «Чудово було б, якби він залишався такий точнісінько, як зараз, а натомість щоб його портрет старів і вкривався зморшками». Ця розмова торкалася проблеми, яка ніколи не переставала хвилювати письменника: взаємини життя і мистецтва. Із цією проблемою тісно пов’‎язана інша: мораль і мистецтво, роль етичного та естетичного в житті. Для Уайльда, як відомо, ці слова були майже антонімами.

Сам автор так говорив про свій роман: «Справжня мораль цього твору полягає в тому, що всяке надужиття, так само, як і самозреченість, тягне за собою покару. Тобто, Безіл Голуорд, надміру обожнюючи фізичну вроду, як це робить більшість художників, вмирає від руки того, в чиїй душі він породив страхітливу й безтямну марнославність. Доріан Грей, вівши життя в самих тільки чуттєвих насолодах, пробує вбити сумління і цієї миті убиває самого себе. Лорд Генрі Уоттон намагається бути тільки спостерігачем у житті і під кінець виявляє, що ті, хто уникає битви, ще глибше зранені, аніж ті, хто бере в ній участь».

  1. Передмова до роману складається з 25 афоризмів. У них декларується естетична програма автора. Письменник застосовує парадокси для викладу власної естетики. У парадоксальному вигляді повторюються основні положення естетизму. Оберіть будь-які два афоризми та будьте готові прокоментувати їх.

«Митець — творець прекрасного», «Розкрити себе і втаїти митця — цього прагне мистецтво», «Обранцями є ті, для кого прекрасне означає лише одне — Красу», «Етичні уподобання митця призводять до манірності стилю», «Розбещеність і чесноти для митця — матеріал мистецтва». 

  1. У тій самій передмові до роману О Уайльд писав: «Мистецтво — дзеркало, яке віддзеркалює того, хто в нього дивиться, а не все життя». Він чудово засвоїв університетські лекції Пейтера, котрий говорив про усталену мінливість життя. Перед смертю автор скаже: «Життя — не можна писати, життя можна тільки жити». І у цьому також виявляється парадоксальність мислення письменника.

Виділені слова – тема вашого есе обсягом до 1,5 стор., яке ви маєте написати до 15.04 і надіслати на мою електронну адресу

elenabelyanets@gmail.com

Технології

Тема: Засоби художнього конструювання: (композиція, пропорції, ритм, єдність, баланс, акцент)

1. Перейти по ссилці і виконати завдання.

2. Опрацювати текст.

3. Записати поняття "комерція", "компоційний центр", види композиції.

4 . Розгляньте проект дизайнерів інтер’єру

(мал. 243). Відшукай у ньому композиційний центр. Який предмет інтер’єру дитячої кімнати тебе привабив найбільше? запишіть у зошит.

Домашнє завдання Виконати тести

 https://sway.office.com/CooqnZOgGWc2mWv3?ref=Link&loc=mysways

Захист Вітчизни

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ ТЕМА: «ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА»

ОПРАЦЮВАТИ с.182-188 

ПОВТОРИТИ будову АК

ПЕРЕГЛЯНУТИ https://drive.google.com/open?id=1v5HL317EUAos0yXsSccyiRiYoj1X7qTX

© 2020 «ЛІЦЕЙ-ШКОЛА». 

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now